Tálentum Református Óvoda-Bölcsőde

Új ovisoknak - Óvodába hívogató

Kedves Látogatók! Kedves Szülők!

Nagyon sok szeretettel hívjuk és várjuk az intézményünk iránt érdeklődő családokat Óvodába hívogató programsorozatunkra.

Az első esemény 2023. március 23-án és március 29-én az Ovi bemutató program, melyen információkat kaphatnak a kedves érdeklődők az óvoda működéséről, pedagógiai programjáról, mindennapi életéről, lehetőség nyílik az intézmény megtekintésére, szívesen válaszolunk felmerülő kérdéseikre. Az Ovibemutató elsősorban szülőknek szóló program.

2023. április 24-25-26 napokon lesz az Óvodai beíratás. A részletes leírást, a benyújtandó dokumentumok listáját a beíratási hirdetményben találják.

• Ezt követően a leendő kiscsoportosokat várjuk szeretettel egy közös játékra Oviváró programunkra, amikor az új óvodások kipróbálhatják az óvodát.

• Ezen a napon kitárjuk a kicsik számára a csoportszoba ajtaját, és lehetőséget biztosítunk arra, hogy szüleikkel együtt eltöltsenek egy órát a leendő csoportszobában a pedagógusokkal, dajka nénikkel, és dolgozókkal ismerkedve.

A program időpontja: 2023.06. 20. 15.30-

• A kitöltött szándéknyilatkozatokat folyamatosan fogadjuk.